Międzynarodowa konferencja „Evidence-based Physiotherapy Practice w Polsce. Podsumowanie projektu PRO-EBP. Mapa drogowa”

PRO EPB

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału online w międzynarodowej konferencji „Evidence-based Physiotherapy Practice w Polsce. Podsumowanie projektu PRO-EBP. Mapa drogowa”, która odbędzie się w dniach 18-19 marca 2022 r. w formie hybrydowej: online oraz stacjonarnie w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego, Filii w Białej Podlaskiej.

Zaproszeni goście przedstawią doświadczenia i postrzeganie tego zagadnienia w swoich krajach i globalnie – z perspektywy World  Physiotherapy, WHO i krajów Europy, w tym naszych Sąsiadów. Uczestnicy projektu przedstawią przygotowane dla praktyków opracowania najlepszych międzynarodowych wytycznych praktyki, zgodnych z EBP. Podzielimy się także innymi efektami projektu i  zaprosimy do dalszych działań. Przewidziano czas na dyskusję  panelową. Zapraszamy do czynnego udziału online.

PRO EPB

Evidence-based Physiotherapy Practice w Polsce.

Podsumowanie projektu PRO-EBP. Mapa drogowa

Konferencja ma dwa cele:

  • Przedstawienie najlepszych międzynarodowych praktyk i dyskusję na temat roli EBP w fizjoterapii, a także generalnie w ochronie zdrowia.
  • Prezentację dokonań projektu PRO-EBP Platforma promowania i upowszechniania praktyki zawodowej opartej na wiedzy naukowej, mającego na celu promocję Evidence-Based Practice, EBP w środowisku polskich fizjoterapeutów prowadzonego przez Akademię Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w  partnerstwie z Krajową Izbą Fizjoterapeutów oraz Physiotherapy Evidence Database, PEDro, Uniwersytet w Sydney. W ramach projektu m. in. przygotowano polskie tłumaczenie bazy danych PEDro i opracowano omówienia międzynarodowych wytycznych praktyki terapeutycznej.

PROGRAM KONFERENCJI

ULOTKA ONLINE

STRONA KONFERENCJI

KONTAKT
pro-ebp@awf.edu.pl
konferencjaebp@awf.edu.pl

Transmisja z konferencji na platformie MS Teams

  • Do transmisji może dołączyć każda zainteresowana osoba.
  • Udział w transmisji nie wymaga logowania ani rejestracji.
  • Można połączyć się poprzez każdą przeglądarkę internetową.
  • Transmisja online rozpocznie się 10 minut przed wydarzeniem.
  • Konferencja będzie nagrywana i link z nagraniem będzie dostępny po wydarzeniu na niniejszej stronie internetowej.

Dr MARCIN STARZAK

Udostępnij:
social social