Nasze publikacje

PRO EPB

. . .

Drodzy Czytelnicy,

Oddajemy do Państwa rąk zbiór omówień wytycznych praktyki klinicznej dla fizjoterapeutów. Wyboru dokonaliśmy spośród najlepszych opracowań, przygotowanych przez ekspertów stowarzyszeń fizjoterapeutycznych i innych organizacji.

Czytelnik otrzymuje, w wolnym dostępie – w wersji książkowej i w dostępie online – opracowania trzydziestu międzynarodowych, aktualnych, nowocześnie opracowanych, zgodnie z najlepszymi standardami, przez zespoły pracujące dla wiodących międzynarodowych towarzystw zawodowych i instytucji publicznych, przewodników praktyki zawodowej.

PRO EPB

Naszą intencją było upowszechnienie i ułatwienie dostępu praktykującym fizjoterapeutom, studentom, nauczycielom akademickim, ale także pacjentom i ich przedstawicielom, menadżerom ochrony zdrowia i innym osobom i instytucjom, do opracowań materiałów, stanowiących istotny element budowania nowoczesnej, skupionej na pacjencie, wydajnej i bezpiecznej fizjoterapii, tworzonej z wykorzystaniem osiągnięć nauki, zgodnie z pryncypiami etyki zawodowej, na rzecz i z poszanowaniem pacjentów i społeczeństwa.

. . .

Maciej Płaszewski, Zbigniew Wroński

Udostępnij:
social social